Tor Browser

Tor Browser 5.5.5

Chroń swoją prywatność podczas surfowania

Ochrona prywatności w sieci nie jest obecnie łatwym zadaniem z tak wieloma zagrożeniami bezpieczeństwa i potencjalnymi prowokatorami.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Łatwo przejść na tryb anonimowy
  • Instalacja zabierze Cię wyraźnie krok po kroku
  • Łatwy w użyciu i lekki

Wady

  • Nie można zagwarantować anonimowości
  • Połączenia czasami mogą zająć trochę czasu

Bardzo dobry
8

Ochrona prywatności w sieci nie jest obecnie łatwym zadaniem z tak wieloma zagrożeniami bezpieczeństwa i potencjalnymi prowokatorami.

Bezpieczne przeglądanie

Tor Browser to zestaw narzędzi przeznaczony dla każdego, kto chce poprawić swoje bezpieczeństwo w Internecie . Może pomóc w anonimizacji przeglądania i publikowania w Internecie, wiadomości błyskawicznych i innych aplikacji korzystających z protokołu TCP. Dla użytkowników biznesowych oznacza to, że poufna wymiana informacji może zostać powstrzymana przed ciekawskimi spojrzeniami, a dla bardziej ogólnych użytkowników oznacza to, że dostawcy usług internetowych, keyloggery i inne typy złośliwego oprogramowania nie mogą łatwo śledzić twoich działań.

Jak to działa?

Działa poprzez odbijanie ruchu wokół rozproszonej sieci serwerów, którą nazywa "routerami cebulowymi" (stąd logo). Interfejs przeglądarki Tor pozwala na łatwe włączanie i wyłączanie w zależności od tego, kiedy musisz przejść anonimowo w trybie online - nie musisz ponownie uruchamiać komputera, gdy to zrobisz. Jeśli chcesz, możesz także wybierać spośród różnych tuneli proxy opartych na mapie świata, która wyświetla dokładnie to, gdzie się znajduje.

Aby sprawdzić, czy to działa, możesz skorzystać z internetowego wykrywacza Tor, aby sprawdzić, czy surfujesz anonimowo, czy nie. Połączenie może zająć trochę czasu w zależności od tego, ilu użytkowników jest zalogowanych do sieci jednocześnie, ale zazwyczaj jest to bardzo szybkie. Logo cebuli Tor zamienia się z żółtego na zielony na pasku zadań po pomyślnym nawiązaniu połączenia.

Całkowita anonimowość

Tor jest prostym, dobrze zorganizowanym i skutecznym narzędziem dla każdego, kto martwi się bezpieczeństwem lub naruszeniem prywatności w Internecie .

Najczęściej pobierane Sieci na mac

Więcej
Tor Browser

Download

Tor Browser 5.5.5

Opinie użytkowników o Tor Browser

Sponsorowany×
Alles außer Liebe | David Field | Fear Factor 2