TinkerTool

TinkerTool 4.95

Uzyskaj dostęp do ukrytych ustawień Mac OS X

Zalety

  • Ułatwia dokonywanie zmian w systemie operacyjnym

Wady

  • Zmiana zbyt wielu

Bardzo dobry
8
Pewne zmiany wyglądu i zachowania systemu operacyjnego są dostępne jedynie za pomocą komend tekstowych. TinkerTool to darmowy program pozwalający w prosty i nieskomplikowany sposób zyskać dostęp do tych ukrytych opcji.

TinkerTool eliminuje potrzebę korzystania z linii poleceń w celu zmiany dodatkowych ustawień Mac OS X. Pozwala na modyfikację zachowania wielu elementów systemu poprzez zaznaczanie lub odznaczanie odpowiednich opcji w panelu programu. Dzięki TinkerTool możliwa jest zmiana i zachowania Docka, dodawanie elementów i wyłączenie animacji.

Program rozpoznaje wersję Mac OS X i aktywuje tylko odpowiednie dla niego opcje. Teoretycznie dokonywane zmiany nie powinny uszkadzać systemu, jednak wprowadzenie zbyt wielkiej liczby modyfikacji może doprowadzić do jego niestabilności. Na szczęście dzięki opcji Reset można powrócić do stanu początkowego

TinkerTool sprawia, że modyfikacja systemu staje się bardzo prosta. Należy jednak pamiętać o umiarze, gdyż wprowadzenie zbyt wielu zmian może spowodować jego niestabilne działanie.

Najczęściej pobierane Personalizacja na mac

TinkerTool

Download

TinkerTool 4.95

Opinie użytkowników o TinkerTool

Sponsorowany×
Getting On | Samurai 7 (26) | studio one