SPB Shell 3D

SPB Shell 3D 1.6.3

Trójwymiarowe pulpity z przydatnymi widgetami

Zalety

  • Mnogość pulpitów i konfiguracji
  • Ładny interfejs
  • Łatwa obsługa

Wady

  • Cena

Doskonały
9

SPB Shell 3D to zaawansowany menedżer pulpitów oraz widgetów dla Android. Aplikacja potrafi zamienić zwykły pulpit Androida w trójwymiarowe centrum zarządzania telefonem i informacjami. SPB Shell 3D to z pewnością najlepszy i najbardziej rozbudowany program tego typu dla smartfonów z Androidem.

SPB Shell 3D pozwala na dodanie nowych pulpitów oraz widgetów do systemu. Dzięki temu możesz ustawić kilka niezależnych od siebie pulpitów, którymi łatwo zarządzać dzięki trójwymiarowej galerii. Można ustawić dodatki związane z pogodą (aktualny stan w Twoim miejscu pobytu, prognoza), czasem (budzik, kalendarz, przypomnienia, czas na świecie), aplikacjami (skróty do ulubionych programów lub gier), zdjęciami (ulubione galerie, skrót do zdjęć zrobionych telefonem) lub SMS-ami i e-mailami.

Gdy ustawisz już wszystkie możliwe pulpity, w łaty sposób możesz nimi zarządzać. Mniejsze widgety można ustawiać na jednym ekranie obok siebie. Wszystkie pulpity można przeglądać z trójwymiarowej galerii lub przesuwając je w lewo lub w prawo w tradycyjny sposób. Dodatkowo, bez problemu można zmienić wygląd całego interfejsu, dzięki wykorzystaniu dostępnych w SPB Shell 3D skórek.

Jeśli od swojego smartfona z Androidem wymagasz więcej, to SPB Shell 3D pozwoli Ci w wycisnąć z systemu ostatnie soki. Łatwość zarządzania oraz mnogość funkcji to zdecydowanie największe plusy aplikacji. Jeśli nie razi Cię dosyć wysoka cena, to SPB Shell 3D na pewno bardzo się przyda!

SPB Shell 3D

Download

SPB Shell 3D 1.6.3

Opinie użytkowników o SPB Shell 3D

Sponsorowany×
Infinix Infinix Charger - White -33% KSh 500 KSh 750 (1) GENUINE Buy now | Read Essay | RC Multicopter