Machinarium

Machinarium demo

Przygody małego robota

Zalety

  • Bardzo dobra grafika i dżwięki
  • Wyzwanie dla intelektu
  • Niesamowity klimat
  • Podpowiedzi

Wady

  • Wysoki poziom trudności

Doskonały
9

Machinarium to doskonała gra przygodowo-logiczna. Wcielamy się w niej w małego robota przemierzającego ponury świat, gdzie rządzą maszyny. Jeśli masz ochotę na dobra grę i nie boisz się rdzy - pobierz Machinarium!

Bohater Machinarium przemierza świat w poszukiwaniu utraconej ukochanej. Aby ją odnaleźć musi rozwiązać szereg łamigłówek czekających na jego drodze. Zadania opierają się na odpowiednim wykorzystaniu znalezionych przedmiotów, często w kombinacji ze sobą.

W Machinarium na Windows gracza czeka sporo główkowania, bo szarady nie są łatwe do rozgryzienia. Na każdej planszy dysponujemy co prawda jedną wskazówką, ale nie zawsze jest ona wystarczająca do rozwiązania zagadki. Szczególnie na początku może się przydać opcja uzyskiwania podpowiedzi. Aby ją zdobyć należy zagrać w mini gierkę zręcznościową. Wygrana daje nam dostęp do komiksu z rozrysowanym schematem przejęcia danego poziomu.

W Machinarium gra się znakomicie dzięki niepowtarzalnemu klimatowi stworzonemu w grze. Doskonała grafika, w połączeniu z odpowiednią muzyką wprowadzają nas w bajeczny, chociaż oschły świat robotów. Rysunkowe podpowiedzi i schematyczne historyjki w postaci komiksów doskonale pasują do industrialnego otoczenia. Wszystko to sprawia, że pomimo dużego poziomu trudności gra nie zniechęca.

Machinarium to wspaniała gra o niesamowitym klimacie. Przygody sympatycznego robota są naprawdę uzależniające. Na pewno warto chociaż wypróbować demo Machinarium i przekonać się o tym na własnej skórze.

Najczęściej pobierane Logiczne na windows

Więcej
Machinarium

Download

Machinarium demo

Opinie użytkowników o Machinarium

Sponsorowany×
磁力 详情 | Asia Argento | Mensaje privado