Hobo: Tough Life

Hobo: Tough Life 2017

Internetowy bezdomny survival i symulator craftingu

Hobo: Tough Life to wczesny symulator przetrwania z perspektywy osoby bezdomnej. Szukaj zapasów, walcz z żywiołami i buduj schronienia ze złomu.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Unikalna koncepcja
  • Duży potencjał

Wady

  • Problemy techniczne
  • Brak treści

Hobo: Tough Life to wczesny symulator przetrwania z perspektywy osoby bezdomnej. Szukaj zapasów, walcz z żywiołami i buduj schronienia ze złomu.

Życie na ulicach

Unikalny ogólny temat gry Hobo: Tough Life to aspekt bezdomności, który tworzy interesujące aspekty gry. Gracze muszą żebrać na ulicach, przeszukiwać kosze i ogólnie znaleźć sposób na przetrwanie w dość realistycznej symulacji życia na ulicach. Ludzie mogą być zirytowani lub współczujący, funkcjonariusze policji mogą podjąć działania, jeśli przestępstwo zostanie wykryte lub spojrzeć w inną stronę, a wyrzucone losy mogą zarabiać pieniądze. Pomimo oryginalności gry, jednak zawodzi w prawie każdym aspekcie technicznym. Hobo: Tough Life jest rozwijane od 2015 roku, ale wciąż wydaje się bardzo wczesnym alfą. Gra działa słabo na wszystkich rodzajach sprzętu, awarie są stałe, a grafika jest przestarzała. Zespół programistów obiecuje aktualizacje, ale przy tak dużej ilości pracy do wykonania trudno jest racjonalizować zakupy w najbliższym czasie.

Pokój do uprawy

Hobo: Tough Life to sprytna koncepcja zawinięta w straszną grę. W pewnym momencie może stać się rzeczywistym kompletnym produktem, ale obecnie nie jest warta ceny wywoławczej.

Najczęściej pobierane Gry na windows

Więcej
Hobo: Tough Life

Download

Hobo: Tough Life 2017

Opinie użytkowników o Hobo: Tough Life

Sponsorowany×
以和为贵粤语 | Bleach (0) | Bodied Legendado Online Assistir Bodied Legendado Online HD 720p Um estudante de pós-graduação encontra sucesso e provoca indignação quando seu interesse na batalha de rap como tema de tese se torna uma obsessão competitiva. Ver filme Bodied Legendado HD 720p Ver Filme Bodied Legendado (2017) Assistir Filmes Online em HD Assista filmes online HD na sua tv e celular - Trailer no youtube. Sinopse, elenco, direção, imagens e muito ...