Euro Truck Simulator

Euro Truck Simulator 1.4.4

Najpopularniejszy symulator ciężarówki teraz także na Mac

Zalety

  • Świetny pomysł
  • Realistyczna symulacja

Wady

  • Praca kierowcy bywa nudna

Doskonały
9

Euro Truck Simulator na Mac to program spełniający marzenia z dzieciństwa. Można zasiąść za kierownicą osiemnastokołowego TIR-a i wyruszyć na podbój europejskich szos. Euro Truck Simulator to bardzo udana symulacja pracy kierowcy ciężarówki, która odniosła ogromny sukces w wersji na Windows.

Euro Truck Simulator jest dość prosty w obsłudze, zaś symulacja realistyczna. Jeździmy prawdziwymi trasami, samochodami bardzo przypominającymi używane na starym kontynencie ciężarówki. Są certyfikaty ADR, fotoradary, czerwone światła oraz stacje benzynowe. Prędkość i odległości są zbliżone do realnych, dodatkowo można włączyć "zmęczenie", które działa trochę jak tachograf - co 12 godzin trzeba udać się na odpoczynek. Do pełni realizmu w Euro Truck Simulator brakuje tylko CB-radio i truckerskiej muzyki.

Prowadzenie ciężarówki i wybór właściwych zleceń wcale nie są takie łatwe jak mogłoby się wydawać. Gra posiada elementy strategii ekonomicznej oraz wyścigu i wymaga dużej zręczności. Dla większości osób kilkanaście minut pracy kierowcy wystarczy, żeby się zmęczyć. Dla fanów wielkich ciężarówek Euro Truck Simulator to rozrywka na długie godziny, a nawet dni.

Grafika w Euro Truck Simulator prezentuje się bardzo dobrze. Pomimo, że gra ma już swoje lata, to nadal wygląda dość atrakcyjnie. Zarówno otoczenie, jak i same ciężarówki są realistycznie odwzorowane. Niestety w miastach nie ma pieszych, ale to niedociągnięcie zostanie naprawione w Euro Truck Simulator 2.

Jeśli chcesz wiedzieć jak to jest mieć pod nogą dwa tysiące koni - to najprostszy sposób. Pobierz Euro Truck Simulator i poczuj się jak prawdziwy król szos.

Euro Truck Simulator

Download

Euro Truck Simulator 1.4.4

Opinie użytkowników o Euro Truck Simulator

Sponsorowany×
以和为贵粤语 | Bleach (0) | Bodied Legendado Online Assistir Bodied Legendado Online HD 720p Um estudante de pós-graduação encontra sucesso e provoca indignação quando seu interesse na batalha de rap como tema de tese se torna uma obsessão competitiva. Ver filme Bodied Legendado HD 720p Ver Filme Bodied Legendado (2017) Assistir Filmes Online em HD Assista filmes online HD na sua tv e celular - Trailer no youtube. Sinopse, elenco, direção, imagens e muito ...