Ares

Ares 2.4.0

Dobry program do P2P z odtwarzaczem video i nie tylko

Ares to program do pobierania plików w sieci P2P. Pozwala szukać oraz pobierać pliki w szybki i nieskomplikowany sposób. Jeśli potrzebujesz funkcjonalnego programu do pobierania plików P2P, wybierz Ares.

Zobacz pełny opis

Zalety

 • Szybkie pobieranie z sieci P2P
 • Wbudowany odtwarzacz video i radio internetowe
 • Automatyczne wyszukiwanie plików w komputerze

Wady

 • Długi czas oczekiwania na połączenie

Bardzo dobry
8

Ares to program do pobierania plików w sieci P2P. Pozwala szukać oraz pobierać pliki w szybki i nieskomplikowany sposób. Jeśli potrzebujesz funkcjonalnego programu do pobierania plików P2P, wybierz Ares.

Program do P2P, ale nie tylko

Ares Galaxy posiada wbudowaną wyszukiwarkę. Pozwala ona na wybór kategorii programu, który chcesz ściągnąć. Kiedy pojawią się wyniki wyszukiwania, kliknij dwukrotnie na wybrany plik, a Ares automatycznie rozpocznie jego pobieranie.

Oczekiwanie na zakończenie pobierania możesz sobie umilić korzystając z wbudowanego w program czatu. Ares ma wiele kanałów tematycznych rozmów, a jego czat obsługuje emotikonki i zapisuje listę twoich ulubionych kanałów. Jeśli rozmowy znudziły Cię, w Ares można też słuchać muzyki z radiostacji internetowych systemu Shoutcast.

Kiedy kawałek pliku jest już pobrany, Ares Galaxy pozwala na podejrzenie jego zawartości. Odtwarzacz wbudowany w program jest jedną z jego największych zalet - to chyba najlepszy i największy ekran video jaki widziałem w programach P2P, na dodatek można go dowolnie rozciągać.

Prosta instalacja

Instalacja programu jest szybka i bezproblemowa. Ares Galaxy ma bardzo przyjazny i ładny interfejs. Po uruchomieniu możesz automatycznie przeszukać swój komputer i wybrać pliki, które chcesz udostępniać. Ares Galaxy nie wymaga żadnej specjalnej konfiguracji, wszystko co jeszcze musisz zrobić to wyszukać pliki do pobrania.

Imponująca społeczność użytkowników

Ares ma ogromną i stale rosnącą społeczność użytkowników. To ogromna zaleta tego programu, który bazuje przecież na plikach udostępnionych pomiędzy różnymi komputerami. Ponadto dzięki obsłudze BitTorrent, zasoby dostępne przez Ares są naprawdę spore i ciągle rosną.

Same zalety

Ares to jeden z najlepszych projektów P2P, szybki i ciągle rozwijany. Program Ares Galaxy ma ładny interfejs i świetny odtwarzacz video pozwalający na sprawdzenie, czy pobieramy właściwy plik. Dzięki dodatkowym funkcjom czatu i radia internetowego, pobieranie przy pomocy programu Ares nie jest nudnym zajęciem. Jeśli więc chcesz pobierać pliki z sieci P2P, Ares Galaxy to z pewnością dobry wybór.

Jeśli szukasz prostego i szybkiego programu do P2P, pobierz Ares. Jeśli jednak potrzebujesz czegoś bardziej rozbudowanego, zobacz co potrafi Vuze.

Opinie użytkowników o Ares

 • według Anonymous

  moze nowszy musze miec niewiem.
  nie zciaga mi juz od 4dni tylko łączy i nic. a mam ares 2.2.4.   Więcej

 • według Anonymous

  Ares mi nie wyszukuje?.
  Od pewnego czasu nic mi nie wyszukuje.Pisze tylko łączenie u góry.W panelu sterowania si...   Więcej

 • według Anonymous

  PRIMA.
  Ares to chyba najlepszy program p2p do pobierania plikow.Latwy w obsludze . przejzysty , zajmuje malo mie...   Więcej

Sponsorowany×
0 rponse | Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora English Subbed | Alien: Covenant Alien: Covenant (2017) Horror, Science Fiction, ThrillerDer fremde Planet, den die Crew des Kolonisationsraumschiffs Covenant erforscht, wirkt paradiesisch: Doch als die Terraforming-Spezialistin Daniels und ihre Kollegen, darunter der Android Walter, Christopher und Tennessee, durch die bergige, bewaldete Landschaft laufen, fällt ihnen vor allem die merkwürdige, beunruhigende Stille auf: Kein Vogel ist zu hören – und auch kein anderes Tier. Bald schon merken die Entdecker, dass sie auf einem Planeten gelandet sind, der lebensfeindlicher kaum sein könnte. Blitzschnelle, hochintelligente und Säure-spritzende Aliens überfallen die Covenant-Crew, töten ein Mitglied nach dem anderen. Und dem Rest der Gruppe wird klar: So weit weg von der Heimat sind sie komplett auf sich allein gestellt...