Allegro

Allegro 4.4

Komu, komu, bo idę do domu

Zalety

  • Zabezpieczenie konta kodem PIN
  • Pełna funkcjonalność serwisu

Wady

  • Brak możliwości wystawiania komentarzy

Bardzo dobry
8

Allegro to program ułatwiający korzystanie z popularnego serwisu aukcyjnego o tej samej nazwie. Pozwala na szybki podgląd aukcji i administrowanie swoim kontem.

Allegro pozwala na przeglądanie aukcji wystawionych w serwisie oraz branie w nich udziału. Aplikacja umożliwia pełny dostęp do własnego konta. Posiada wszystkie zakładki znane z panelu administracyjnego na stronie internetowej. Aukcje przegląda się bardzo komfortowo. W razie potrzeby można wyświetlić komentarze sprzedającego lub zobaczyć co jeszcze oferuje. W przypadku korzystania z połączenia przez sieć komórkową (3G) można ustawić, aby nie wyświetlały się zdjęcia przedmiotów. Obniży to ilość pobieranych danych a co za tym idzie, koszty.

Aby nikt niepowołany nie korzystał z naszego konta, dostęp do Allegro należy zabezpieczyć kodem PIN. Jest to wygodne i praktyczne rozwiązanie, gdyż program może zapamiętać nasz login i hasło. Wtedy zamiast dwóch długich wyrazów podajemy tylko czterocyfrowy kod. Aplikacja Allegro byłaby idealna do obsługi konta, gdyby nie fakt, że nie udało nam się za jej pomocą wystawić komentarza. Niestety brak takiej opcji.

Allegro to aplikacja niezbędna każdemu maniakowi zakupów. Dzięki niej nie przegapisz już końca licytacji, nawet będąc daleko od komputera.

Wersja 4.4: -wprowadza mobilne płatności

Zmiany

  • Wersja 4.4: -wprowadza mobilne płatności

Opinie użytkowników o Allegro

Sponsorowany×
19.10.1800:28 Uhr Ant-Man and the WaspVerkauf: 29.11.2018 Actionx265 0 / 02.820 Hits VID P2P DDL 0 Kommentare | Windaria | MELROSE (64)