Age of Empires III

Age of Empires III

Podbij Nowy Świat w trzeciej Erze Imperiów

Zalety

  • Wspaniała grafika
  • Niektóre realistyczne elementy i rozgrywka

Wady

  • Fakty historyczne i scenariusze źle w częściach

Doskonały
9

Age of Empires to jedna z najbardziej niesamowitych i legendarnych gier strategicznych w stylu cywilizacji, jakie kiedykolwiek istniały.

Teraz w tej trzeciej części zostajesz przeniesiony do Nowego Świata. Gracze są w stanie rozwijać narody europejskie od wieku odkrycia aż do epoki industrialnej z wiekiem imperiów III. Istnieje osiem grywalnych narodów, które walczą na wielu różnych ziemiach - od wczesnych początków bagien na Florydzie po Góry Skaliste. Age of Empires III umożliwia ci rekrutowanie plemion indiańskich po drodze, a wraz z nimi, przejęcie kontroli nad szlakami handlowymi, wspierane przez twoje Imperium w Europie.

Nie ma wątpliwości, że wizualnie, Age of Empires III wygląda wspaniale z najlepszą grafiką, jaką kiedykolwiek widziano w serii Age of Empires. Jednak twórcy Age of Empires III wydają się skupiać na grafice bardziej niż na aspekcie realizmu. Wyjątkiem od tego jest fakt, że jesteś wspierany przez swój ojczysty naród europejski w dążeniu do zdobycia Nowego Świata, co jest czymś niewidzialnym w poprzednich wersjach.

Jednak uwaga na szczegóły i niewierność wobec realiów historii naprawdę pozwoliła na upadek Age of Empires III. W Age of Empires III, amerykańscy Indianie są przedstawiani raczej jako najemnicy niż duchowe plemiona, a kopalnie złota nagle pojawiają się setki lat, zanim zdarzyły się kiedykolwiek!

Age of Empires III wygląda świetnie i ma potencjał, by być świetną grą, ale deweloperzy prawdopodobnie muszą zwracać większą uwagę na fakty historyczne niż same grafiki.

Najczęściej pobierane Strategiczne na mac

Więcej
Age of Empires III

Download

Age of Empires III

Opinie użytkowników o Age of Empires III

Sponsorowany×
Let's Shake It 2 - 颤抖吧阿部之朵星风云 - Episode 26 | King TV No Ads APK | Vidmate mod apk